W naszym asortymencie znajdują się żaluzje i rolety renomowanych producentów.

Nasi pracownicy chętnie pomogą w kwestii doradztwa, co pozwoli wybrać funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb produkty.

Posiadamy szeroki wybór rolet materiałowych, które należą do najbardziej uniwersalnych zasłon okiennych. Wykorzystuje się w salonach, sypialniach czy pokojach dziecięcych, gdzie spełniają rolę przesłon okiennych. Mogą także pełnić funkcje ekranów projekcyjnych czy przesłon wnęk lub regałów. Rolety materiałowe chronią przed nasłonecznieniem wnętrza. Ustawienie rolety w idealnej pozycji jest możliwe za pośrednictwem mechanizmu ręcznego lub elektrycznego.

Posiadamy także żaluzje, żaluzje zewnętrzne i rolety zewnętrzne, które poprawiają izolację termiczną i akustyczną okien, chronią otwory okienne i elewację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w domu. Rolety i żaluzje zewnętrzne można podłączyć do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem. Posiadamy także szeroki wybór moskitier. Moskitiery przesuwne będą idealne do przeszklonych wnęk, czyli: balkonów, tarasów czy witryn.
Moskitiery rolowane pionowe i poziome stosuje się do okien, drzwi balkonowych i tarasowych. Mocuje się do listwy hakowej lub zaczepów uplasowanych na prowadnicy.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania dedykowanej oferty na żaluzje i rolety.

Najpopularniejsze modele

Żaluzje bambusowe 25mm

Żaluzje bambusowe 25mm

System żaluzji bambusowych o lamelach szerokości 25mm. Montowany w świetle szyby, na skrzydle okiennym, ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej. Rynna górna żaluzji montowana za pomocą wieszaków twist przytwierdzonych do podłoża za pomocą wkrętów lub kołków. Żaluzja obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem do podnoszenia żaluzji oraz pokrętło drewniane do regulacji zaciemnienia.

System nadstawny

System nadstawny

Rolety zewnętrzne nadstawne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze np. okna. Rolety mogą być sterowane ręcznie (za pomocą zwijacza wyposażonego w taśmę lub samoczynnie podnoszone przez sprężynę po odblokowaniu zamka baskwilowego) oraz elektrycznie. System nadstawny to uniwersalny system rolet zewnętrznych montowanych w otworze razem z oknem, stosowany zarówno w nowopowstających, modernizowanych jak i już istniejących budynkach.

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom montowane w kasecie. Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki. Kaseta przyklejana jest do powierzchni za pomocą taśmy piankowej lub bezpośrednio na prowadnicach montowanych za pomocą wkrętów.

Producenci

Galeria

Nie musisz martwić się o montaż!

Wszystkim, kompleksowo zajmiemy się sami.

23 697 30 82
[email protected]