Drzwi, dzięki którym otworzysz się na jakość i bezpieczeństwo.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi renomowanych producentów – DRE i Porta Drzwi. Drzwi do mieszkania i domu powinny spełniać izolacyjność termiczną, przyczyniając się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Drzwi najwyższej jakości zapewniają nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo, dzięki zaawansowanym funkcjom antywłamaniowym. Istotną cechą drzwi Porta jest ochrona przed hałasami z zewnątrz oraz przed ogniem. Wyróżniamy drzwi przylgowe i bezprzylgowe. Przylgowe to te posiadające felc w skrzydle, a bezprzylgowe charakteryzują się ściętym skrzydłem na równo bez wcięcia. Podział drzwi ze względu na konstrukcję to drzwi ramowe i płytowe. Drzwi wewnętrzne ramowe opierają się na ramowej konstrukcji skrzydła. Drzwi Dre płytowe cechują się ramiakiem obłożonym płytami z MDF lub HDF, a w środku są wypełnione płytą wiórową otworową lub plastrem miodu. Ważnym aspektem, na który zwracają uwagę klienci to wykończenie drzwi. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne z naszej oferty posiadają okleiny i lakiery w kolorach drewnopodobnych lub jednolitych tudzież mogą zostać wykończone naturalnym fornirem.

Podczas wyboru drzwi wewnętrznych, jak i wejściowych należy wziąć pod uwagę jakość wykończenia, która ma decydujący wpływ na trwałość i odporność drzwi. Trwałość możemy sprawdzić np. poprzez ilość gwiazdek umieszczonych na okleinie.
Jak wybrać najlepsze drzwi wewnętrzne? Warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak: tłumienie hałasu, rodzaj wypełnienia i oczywiście design, na który mają wpływ kolorystyka i wykończenie. Podczas zakupu drzwi do pokoju dopasujmy je do kolorystyki ścian i zwróćmy uwagę na parametry techniczne. Drzwi do łazienki – podczas ich zakupu nie zapominajmy o tym, by były pokryte laminatem, który jest odporny na ścieranie i wilgoć.

Do Twojej dyspozycji są eksperci, którzy doradzą Ci w kwestii wyboru drzwi Dre, dobierając model, kolorystykę i markę oraz pomogą określić, czy dane modele mają być lewe czy prawe. Eksperci podpowiedzą, czy powinieneś wybrać ościeżnicę stałą czy regulowaną i pomogą wybrać model z bogatej oferty drzwi Porta czy Dre. Dzięki profesjonalnemu doradztwu zakupisz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne skrojone na miarę potrzeb, które będą idealnie współgrać z wystrojem Twojego domu lub biura. Nasza ekipa dokona także montażu drzwi, zapewniając kompleksową obsługę.

Kliknij w napis i zobacz nasz katalog drzwi z krótkimi terminami realizacji !!!

Najpopularniejsze modele

HAPTIC

HAPTIC

Gładkie drzwi HAPTIC, o unikalnej powierzchni UNI MAT PLUS z jedwabistą haptyką oraz specjalna powłoką odporną na ślady po palcach, uzupełnią stylowe aranżacje. Czysta i lekka forma skrzydeł to gustowna propozycja dla nowoczesnych wnętrz. Dostępne wersje pełne lub z szybą.

Nowa seria N

Nowa seria N

Najnowsza kolekcja producent Profil Doors. Seria N to produkty z przepięknym designem dostępne w różnej kolorystyce. Zapewnią twojemu wnętrzu harmonię oraz nowoczesny wygląd.

RC4

RC4

Drzwi wewnętrzne wejściowe stanowiące zamknięcia otworów budowlanych w ścianach wewnętrznych między klatką schodową lub korytarzem a pomieszczeniami. Otwierane do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

Producenci

Galeria

Nie musisz martwić się o montaż!

Wszystkim, kompleksowo zajmiemy się sami.

23 697 30 82
[email protected]