Przełącz się na komfort zaawansowanej automatyki do bram przesuwnych.

Napędy do bram przesuwnych to specjalizacja, którą od lat się zajmujemy, dostarczając naszym klientom innowacyjne produkty. Nasze napędy do bram przesuwnych czy automatyka do bram skrzydłowych renomowanych producentów zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Rozwiązania w zakresie automatyki bram przesuwnych są przeznaczone zarówno dla firm, jak i użytkowników prywatnych. Łączy je najwyższa jakość wykonania, bezawaryjność i długa żywotność, gwarantując komfort otwierania bramy bez wysiadania z auta.

Systemy automatyki do bram cechują się bezpieczeństwem, które zapewnia niezawodność i święty spokój. Posiadamy bogaty katalog produktów z zakresu automatyki do bram skrzydłowych renomowanych producentów. Nasi eksperci oferują doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, biorąc pod uwagę ciężar bramy, częstotliwość jej używania oraz dobór mocy, dopasowując rozwiązanie do indywidualnych preferencji klienta. Dzięki pomocy ekspertów nie musisz się martwić, które rozwiązanie wybrać, nie mając wiedzy na temat automatyki. Zajmij się swoimi sprawami, podczas gdy nasi eksperci doradzą Ci produkt, który stanie się ikoną bezawaryjności i sprawnego działania. Oferujemy urządzenia do bram garażowych, przesuwnych oraz skrzydłowych, które nigdy Cię nie zawiodą.

Zobacz wszystkie produkty

W naszej ofercie automatyki do bram znajdują się siłowniki do bram skrzydłowych osadzonych na wąskich i szerokich słupkach. Nasze rozwiązania z zakresu automatyki do bram przesuwnych czy automatyki do bram skrzydłowych cechują estetyczne wzornictwo, najwyższe parametry i niezawodność. Mocne komponenty, trwała konstrukcja i najlepsze marki gwarantują wieloletnie użytkowanie. Oferujemy automatykę do bram z różnymi prędkościami otwierania, a nasze napędy mogą być sterowane z poziomu pilota lub aplikacji w smartfonie.

Napędy do bram garażowych, które skrócą Twój czas parkowania
Napęd bramy garażowej to serce Twojego domu i biura, podnoszące komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz odpowiedzialne za kierowanie działania bramy. Dzięki naszym napędom garażowym i automatyce do bram skrócisz czas parkowania samochodu w firmowym lub domowym garażu. Fachowi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy model, wyróżniający się odpowiednią mocą silnika dopasowaną do wagi drzwi.

Zobacz pełną ofertę

Najpopularniejsze modele

Nice hopp

Nice hopp

Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2.4 m i ciężarze do 250 kg. Idealne do pracy intensywnej. Przeznaczone do montażu na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości odsadzenia zawiasu.

Robus 1000

Robus 1000

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1000 kg z wbudowaną centralą sterującą. Wyjątkowo mocny i szybki. Doskonale sprawdza się w intensywnej pracy, dlatego warto go zainstalować we wspólnocie mieszkaniowej lub na strzeżonym osiedlu, a połączenie odważnych innowacji z najwyższą technologią gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez długie lata.

Siłownik SPIN23R10

Siłownik SPIN23R10

Siłownik SPIN23R10 z napędem paskowym polecany jest do bram garażowych o wysokości do 240 cm. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz posiada szereg funkcji, dzięki którym obsługa bramy garażowej jest wyjątkowo komfortowa, a możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego gwarantuje niezakłóconą obsługę bramy nawet w przypadku przerwy w dopływie prądu.

Producenci

Galeria

Nie musisz martwić się o montaż!

Wszystkim, kompleksowo zajmiemy się sami.

23 697 30 82
[email protected]