Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży bram garażowych i automatyki do bram przesuwnych i garaży. Wieloletnie doświadczenie, jakość dostarczanych produktów, zespół ekspertów oraz profesjonalna obsługa to największe wartości, które zdobywają uznanie zarówno u klientów indywidualnych, jak i firm. Oferowane przez nas bramy cechują się najwyższą jakością i bezawaryjnością, a dzięki fachowej obsłudze nasi klienci mają gwarancję zakupu dopasowanych do potrzeb produktów. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i produkty od renomowanych producentów, które wyróżniają się najlepszymi materiałami.

Oferujemy bramy garażowe i bramy garażowe segmentowe, wyróżniające się niecodziennym designem i funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe segmentowe automatyczne lub sterowane ręczne w szerokiej palecie kolorów, które można dopasować do każdego projektu architektonicznego. Bramy garażowe segmentowe to ikony funkcjonalności, głównie za sprawą możliwości zaoszczędzenia miejsca w garażu oraz zapewniające większą szerokość przejazdu.

Specjalizujemy się również w napędach do bram garażowych. Posiadamy duży wybór rozwiązań do bram, które zaskakują naszych klientów niezawodnością i bezpieczeństwem. W ofercie posiadamy automatykę do bram tylko renomowanych producentów, a fachowe doradztwo naszych ekspertów gwarantuje pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania.

Kompleksową ofertę naszej firmy uzupełniają okna od producenta Domel, drzwi oraz żaluzje i rolety.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty.

O nas

Nie musisz martwić się o montaż!

Wszystkim, kompleksowo zajmiemy się sami.

23 697 30 82
[email protected]