Tempo

tel. 023 697 30 82

Synergic plus

W_8001_00x8095-7154_00-4-16-4_geschl-innen-300x300

Opis produktu

System o szerokości 74 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. System DOMEL-Synergic Plus to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.
Mocna konstrukcja profili o szerokości 74 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Sześciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.
Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej CLASSIC to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria ROUND, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System SYNERGIC Plus jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Charakterystyka Systemu

  • Sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 74 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną (1,26 W/m2K wg DIN 52619)
  • Duża komora wzmocnienia gwarantuje odpowiednia statykę
  • Estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe
  • 15 stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody
  • 13 mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie.
  • Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.
  • Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację.
  • W_8001_00x8096_00_S-300x300