Tempo

tel. 023 697 30 82

Fusion plus

W_5001_00x8096_00-4-12-4-12-4_S_geschl-300x300

Opis produktu

System o szerokości 83 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili DOMEL-Fusion Plus bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 83 mm.
Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 83 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.
Wybierając profile serii FUSION Plus nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie DOMEL-Fusion są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.
Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Charakterystyka systemu

  • Sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 83 mm
  • Nowoczesny design, zaokrąglone linie i delikatne skosy nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o wymiarach do 44 mm
  • Duże komory pozwalają na zastosowanie wzmocnień znacznie zwiększających stabilność profilu
  • Możliwość zastosowania listew przyszybowych o różnych kształtach, które umożliwiają wieloraką stylizację
  • W_5001_00x8095-7154_00-4-16-4_geschl-innen-300x300